"Çelsin" e Tetovës, Gostivarit e Strugës e ka votuesi
Ganiu i bindur se do të fitojë në rrethin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Ra në armaturën e gjatë dy metra pasi u godit nga vetëtima, shpëtoi pa shumë lëndime (Foto)
armatur.jpg

Punonjësi i paemëruar që ndodhej në një punishte në Kinë, ka rënë në armaturën e gjatë dy metra, pasi ka humbur kontrollin kur është goditur nga vetëtima.

Shufra metalike që i hyri 37-vjeçarit përmes zonës intime, i kaloi nëpër tërë trupin për t’i dalë te qafa, transmeton Telegrafi.

Për fat të mirë, atij nuk i është dëmtuar asnjë organ vital, duke shpëtuar pa dëme serioze.

Mjekët që ia larguan nga trupi, kanë kërkuar për ndonjë infektim që ka mundur të pësonte, por fatmirësisht ai ka gjendje shumë të mirë shëndetësore. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.09.2017, 15:17  | L.E. | 373 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident fatal, vdes një grua nga Maqedonia 
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
Big Mama: Me traktor do të shkoj nuse
Big Mama prezanton motrën: Ajo ka ditën e veçantë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.