"Çelsin" e Tetovës, Gostivarit e Strugës e ka votuesi
Ganiu i bindur se do të fitojë në rrethin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Rusja jetoi 17 vjet me gypin në bark që e harruan doktorët gjatë operacionit
ruse_1.jpg

Një ruse ka jetuar gati dy dekada me një tub në barkun e saj, të cilin mjekët e harruan gjatë operacionit.

50-vjeçarja, emri i të cilës nuk është bërë i ditur, ishte bërë operacion në vitin 2000 dhe gypi ishte i dizajnuar që ta ushqente gjatë kujdesit intensiv.

Por mediat ruse raportojnë se doktorët kanë harruar ta largojnë gypin nga barku i saj dhe disi nuk ka shkaktuar asnjë simptomë.

Gabimi i doktorëve është zbuluar në Ulan-Ude afër kufirit me Mongolinë. 50-vjeçarja ishte duke e bërë një kontroll të zakonshme, transmeton Sibnet.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.09.2017, 15:23  | L.E. | 685 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident fatal, vdes një grua nga Maqedonia 
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
Big Mama: Me traktor do të shkoj nuse
Big Mama prezanton motrën: Ajo ka ditën e veçantë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.