"Çelsin" e Tetovës, Gostivarit e Strugës e ka votuesi
Ganiu i bindur se do të fitojë në rrethin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Zbulohen planet se kur lansohet pasardhësi i Bugatti Chiron (Foto)
bugati_6.jpg

Bugatti nuk ka marrë pjesë në Frankfurt Motor Show, ku shumica e vëmendjes ka shkuar te Mercedes-AMG Project One.

 

Megjithatë, të gjithë e kanë të freskët faktin se Chiron mund lëvizë për 41 sekonda, prej zero deri në 100 kilometra në orë, transmeton Telegrafi.

Deri më tani, janë shitur 300 nga 500 veturat e këtij modeli që kushton mbi dy milionë euro, ndërsa entuziastët po kërkojnë që të ketë një pasardhës.

Zyrtarë nga prodhuesi francez, kanë bërë të ditur se do të kemi një Chiron të ri pas dy vitesh, por nuk kanë dhënë asnjë informatë për të.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 20.09.2017, 15:02  | L.E. | 734 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident fatal, vdes një grua nga Maqedonia 
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
Big Mama: Me traktor do të shkoj nuse
Big Mama prezanton motrën: Ajo ka ditën e veçantë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.