« Analistët » LSDM drejt rrugës së VMRO-së, pushteti absolut dëmton Maqedoninë
29-ti , ditë historike për liderët shqiptarë
Sa kanë ndikuar lajmet e falsifikuara në procesin zgjedhor?
« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
Familja më e madhe në Britani lind fëmijën e 20
familja_8.jpg

Familja më e madhe në Britani të Madhe ka vazhduar të rritet pasi Sue Radford ka lindur fëmijën e saj të 20, por ka premtuar se do të jetë i fundit, shkruan The Sun.

Radford, 42-vjeçare, mirëpriti djalin e 11 të hënën pasi lindja zgjati një orë.

Gjyshja ka thënë se është e lumtur që do të ndalet në një numër të mirë, atë 20, pasi mori në duar fëmijën e saj mbi katër kilogramësh, transmeton Koha.net.

“Jemi të lumtur t’ju njoftojmë me anëtarin e ri. Njoftohuni me Archie Rowan Radford”, ka shkruar ajo në një rrjet social.

Fëmija i parë i tyre është Chrisi, tani 28-vjeçar. Pas tij janë edhe 19 vëllezër dhe motra.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.09.2017, 11:15  | L.E. | 733 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Revoltohen banorët e Çairit, "Zeka i Abisë, më çokollada të shpisë, do ti merë votat e Haxhi-së"!
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
“Благодарам Били”
"1 foto sa 1000 fjalë" për Visar Ganiun
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.