"Çelsin" e Tetovës, Gostivarit e Strugës e ka votuesi
Ganiu i bindur se do të fitojë në rrethin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Profesori ndihmoi studenten të ndiqte ligjëratat, duke u kujdesur për njërin nga binjakët e saj (Foto)
prof_6.jpg

Një profesor është bërë një hero i mediave sociale pasi po mbante në duar një fëmijë, derisa po mbante ligjëratat.

 

Dhe siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, akademiku nuk është se po mbante fëmijën e tij, por të një studenteje.

Bëhet fjalë për Jose Luis Canote, i cili mëson në Universidad del Norte Santo Tomas de Aquino në Tucuman, në provincën veriore perëndimore të Argjentinës me të njëjtin emër.

Ai një veprim të tillë e kishte ndërmarrë pasi pa se një nga studentet e tij nuk po mund të qetësonte një nga foshnjat binjake që kishte sjellë me vete. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.09.2017, 11:21  | L.E. | 781 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident fatal, vdes një grua nga Maqedonia 
« Analistët » LSDM-ja fuqishëm do të mbështet BDI-në raundin e dytë
Ja këshilltarët e ri të Komunës së Çairit
Big Mama: Me traktor do të shkoj nuse
Big Mama prezanton motrën: Ajo ka ditën e veçantë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.