« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
« Koment » A po pamundësohet emërimi i Ministrit të Shëndetësisë, nga mos-prezenca e Selës në Ma..
Zaev merret vesh për Ambasadorin në Bruksel, BDI e pafuqishme në emërimin e Ambasador..
Raportet e mira ndërfqinjësore, përshpejtojnë integrimin
Reja e Shyhretes kujton natën e beqarisë (Foto)
learteee.jpg

Ajo ka postuar disa foto me këtë rast

Që nga martesa e tyre, djali këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, Kushtrimi dhe bashkëshortja e tij, Learta ishin pjesë e pandashme e mediave rozë.

Për dukjen, pushimet, por edhe për gjëra tjera që lidheshin me dyshen mediat ishin pas tyre, shkruan rtv21.tv E natyrisht një ngjarje që lidhet me renë e Shyhretes, as sot nuk harrohet nga mediat rozë.

Kjo ngaqë, Learta ka kujtuar 1 vjetorin e natës së beqarisë, me ç’rast ka ndarë edhe dia foto nga ajo festë.

Ndryshe, Kushtrimi dhe Learta u martuan vitin e kaluar, ndërsa në gusht të këtij viti u bënë prindër të një djali të quajtur Matin. 

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.09.2017, 16:20  | L.E. | 11,720 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Ja emrat e Ambasadorëve të ri që do ta përfaqësojnë Maqedoninë ?!
Zaev merret vesh për Ambasadorin në Bruksel, BDI e pafuqishme në emërimin e Ambasadorëve shqiptar?!
« Zhurnal mëson » Kryetari i ri i Këshillit të Komunës së Gostivarit, sërish nga rradhët e BDI-së
« Koment » A po pamundësohet emërimi i Ministrit të Shëndetësisë, nga mos-prezenca e Selës në Maqedoni ?
A po pamundësohet emërimi i Ministrit të Shëndetësisë, nga mos-prezenca e Selës në Maqedoni ?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.