« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Kjo është bashkëshortja bukuroshe e Sinan Vllasaliut
sinaniiii_1506067922-4594926.jpg

Shumë gjenerata janë rritur me këngët e tij.

Me zërin e tij të veçantë e muzikën e mirëfilltë, Sinan Vllasaliu arriti të jetë ndër këngëtarët më të dashur e të pëlqyer për publikun, transmeton Gazeta Express.

 

Ndonëse më pak aktiv tani me projekte muzikore, Sinani është aktiv në rrjetet sociale.

 

Ai së fundmi ka publikuar disa fotografi së bashku me bashkëshorten e tij e cila është shumë e bukur. Ata shihen në një darkë së bashku. 

Ndryshe “Shpija e babës”, është projekti i fundit nga Sinani.

 

Kujtojmë se Sinani gjithashtu është ndër këngëtarët më të kërkuar në dasma e ahengje të ndryshme familjare./Gazeta Express/

 

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.09.2017, 10:46  | Z.H. | 14,748 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Kryeparlamentari Xhaferi dhe zv.kryeministri Angjushev kryesojnë delegacioni në varrimin e mbretit rumun Mihai i Parë
Projekti ideor i Universitetit "Nënë Tereza" jo 1 milion euro, por 10 mijë euro (Dokument)
Qeveria, Ministria e Shëndetësisë në duart e LSDM-së
Djali më i madh i ish-kryeminsitrit turk është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij
Kryetarët e këshillave komunal kanë bllokuar rekonstruimin e Qeverisë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.