« Video » Aksident i rëndë në garën me makina në Shkup, ka të lënduar
27 prilli, hetim për urdhërdhënësit pastaj për autorët e dhunës
Konkluzat e Kuvendit qëndror të RDK-së
« Analistët » Fitorja e LSDM-së reflektoi "rahatllëkun" e popullit pas rënies së regjimit Gruevski
Pas Elbasanit, “Vjeshta” mbërrin në Vlorë
1506079168Untitled-2.jpg

Pas Elbasanit, operacioni për rritjen e parametrave të sigurisë publike, i koduar “Vjeshtë 2017" i Policisë së Shtetit, po zhvillohet edhe në Vlorë.

 

Forcat speciale dhe FNSH e Fierit po bashkëpunojnë në aksion me Policinë e Vlorës, ku po ushtrohet kontroll në të gjitha akset rrugore të qytetit bregdetar.

 

Konfirmohet se ka patur automjete të sekuestruara, por edhe persona të ndaluar për mungesë dokumentacioni të mjetit, mungesë lejeje drejtimi, apo konstatimi i sendeve të jashtëligjshme në brendësi të automjeteve. 

 

Gjatë ditës është vënë re se të pakta kanë qenë mjete luksoze në qarkullim, ndërsa ka patur kontrolle edhe gjatë orëve të natës dhe bllokime makinash.

 

Burime nga policia kanë konfirmuar së aksioni ka për qëllim edhe ndalimin e personave të shpallur në kërkim.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.09.2017, 14:24  | Z.H. | 451 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Fiat Canovski mbështet Ramiz Merkon për kreun e Strugës
Zaev: Kam mirëkuptim për veprimet e Ziadin Selës, vazhdojmë tutje së bashku
Me ndeshje futbolli dhe me kërkesa të mbështetjes së Avdisë nuk arrihet fitorja e 'Zekës së Abisë!?
Reja e Shyhretes një nuse e "shtrenjtë", nuk do ta besoni ҫfarë ka blerë (Foto)
Zaev: Nuk e kam të lehtë të shoh kandidatin e ASH bashkë me VMRO-në
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.