« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Selmani: Fushata e zgjedhjeve lokale është bartur edhe në parlament
imerselmani.jpg

Shkup, 22 shtator - Ish-zvendës kryeministri i Maqedonisë, Imer Selmani vlerëson se partitë politike kanë hyrë para kohe në fushatë zgjedhore dhe se po të njejtën e kanë bartur edhe në parlament. 

"Partitë politike vetëm se kanë hyrë në fushatë zgjedhore, punojnë në teren, ndërsa disa punojnë edhe në parlament. Nëse e shikojmë punën e parlamentit më së paku do të shohim debat për rendin e ditës, për ligje etj., por do të shohim një publicitet të deputëtve për kanidatët e tyre apo komunat e tyre", kështu ka vlerësuar Selmani, në emisionin TopTema në Tv Telma, transmeton Zhurnal.mk

Sipas tij, këto zgjedhje janë një sfidë për të gjithë partitë politike por edhe një garë e pasigurt.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.09.2017, 18:52  | D.J. | 2,407 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Kryeparlamentari Xhaferi dhe zv.kryeministri Angjushev kryesojnë delegacioni në varrimin e mbretit rumun Mihai i Parë
Projekti ideor i Universitetit "Nënë Tereza" jo 1 milion euro, por 10 mijë euro (Dokument)
Qeveria, Ministria e Shëndetësisë në duart e LSDM-së
Djali më i madh i ish-kryeminsitrit turk është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij
Kryetarët e këshillave komunal kanë bllokuar rekonstruimin e Qeverisë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.