Shilegov e Ganiu, targetojnë pikat se ku do të punohet së pari në Çair
« Zhurnal mëson » Në Strugë janë shitur letërnjoftime për votimet e 15 Tetorit, priten arrestime në Str..
Bexheti: Pa ASH-në, Qeveria Zaev nuk mund të jetë as reformatore e as evropiane
« Raporti i partive » Kush sa para harxhoi në pjesën e dytë të fushatës zgjedhore
VMRO akuzon: Polici i ka vënë pistoletën kandidatit për kryetar komune
vmro-dpmne1-1_1.jpg

Shkp, 22 shtator - VMRO ka akuzuar sonte se një polic i ka vënë pistoletën një kandidati për kryetar komune duke mos zbuluar se për cilin kandidat bëhet fjalë dhe ku ka ndodhur kjo, transmeton Zhurnal.mk

"Gjithcka që tregohet është se LSDM ka kidnapuar shtetin dhe po rrënon gjitha vlerat e demokraricë, një kandidati për kryetar komune i ka vënë pistoletën një polici sepse është i një partie kundërshtare të LSDM. Më parë qytetarët kanë qenë të maltretuar nëpër autobusa duke manifestuar kështu LSDM një brutalitet, për këtë do të përgjigjen, do vijë dita kur do të del e vërteta në dritë, me këto keqpërdorime dhe nuk mund të ndalojë energjinë e popullit kundër tyre, përgjigjen e popullit do e fitojnë më 15 tetor", thuhet në kumtesën e lëshuar nga VMRO.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.09.2017, 20:59  | T.E. | 1,242 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
PDSH-ja do të votojnë Arifin në Tetovë, kurse BDI-ja do ta mbështesë kandidatin e tyre në Studeniçan
« Koment » Nëse Sela ballafaqohet me BDI dhe LSDM në Strugë, a ka kuptim koalicioni qeveritar?!
« Analizë në "Inside" » Nuk është e sigurt që Ibrahimi mund t'i ketë votat e rrethit të parë
LSDM do ta mbështesë BDI-në në Strugë, Tetovë dhe Gostivar?
Aksident i rëndë në Maqedoni, trupi i viktimës ngel në veturë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.