« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Pa energji elektrike nesër disa pjesë të Gazi Babës dhe Ilindenit
132394393_1_1.jpg

Shkup, 23 shtator - Disa vendbanime në komunat Gazi Babë dhe Ilinden nesër në pjesë të caktuara të ditës do të jenë pa energji elektrike për shkak të intervenimeve të caktuara teknike.

Pa energji elektrike nesër prej orës 06:15 deri në orën 08:15 do të jenë shfrytëzuesit e një pjese nga vendbanimet: Dërma, Ura e Mralinit, subjektet juridike: "Bitollska Mlekara", "Naova", "Zhito Altan" "Vajomag" në komunën e Gazi Babës dhe shfrytëzuesit e një pjese nga vendbanimet: Idrizovë, Dërma, Mralinë, Kadino, si dhe subjektet juridike: Burgu "Idrizovë", "Pilko", Majami", "Mak-lift", "Pivar" "Makpetrol Idrizovë" dhe "Ana kom" në komunën e Ilindenit.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.09.2017, 14:44  | T.E. | 475 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Kryeparlamentari Xhaferi dhe zv.kryeministri Angjushev kryesojnë delegacioni në varrimin e mbretit rumun Mihai i Parë
Projekti ideor i Universitetit "Nënë Tereza" jo 1 milion euro, por 10 mijë euro (Dokument)
Qeveria, Ministria e Shëndetësisë në duart e LSDM-së
Djali më i madh i ish-kryeminsitrit turk është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij
Kryetarët e këshillave komunal kanë bllokuar rekonstruimin e Qeverisë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.