« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
« Koment » A po pamundësohet emërimi i Ministrit të Shëndetësisë, nga mos-prezenca e Selës në Ma..
Zaev merret vesh për Ambasadorin në Bruksel, BDI e pafuqishme në emërimin e Ambasador..
Raportet e mira ndërfqinjësore, përshpejtojnë integrimin
Zidane: Kampionati nuk ka përfunduar
hi-res-e29286a17976c78c38048fa60a28656c_crop_north-1200x630.jpg

Real Madrid do të takohet sot me Deportivo Alavesin, ku do të debutojë në stolit e trajnerit, Gianni de Biasi.

 

Zinedine Zidane ka folur para takimit duke bërë të ditur se kampionati nuk ka përfunduar edhe pse ka njerëz që mendojnë ashtu.

 

“Nëse mendoni se kampionati ka përfunduar, përgëzime, por sezoni është shumë i gjatë dhe ne do të jemi atje”, ka thënë 45 vjeçari.

 

I pyetur rreth shënimit të golave, Zidane deklaroi se nuk ka asnjë shpjegim se pse nuk po arrijnë të shënojnë gola.

 

Zidane e bëri të qartë se kurrë nuk ka folur rreth gjyqtarëve dhe se nuk do ta bëjë këtë as në të ardhmen.

 

Ndryshe, madrilenët kanë vetëm tetë pikë në këtë fillim sezon pas pesë ndeshjes, përkatësisht shtatë më pak se rivali i përbetuar, Barcelona. /Telegrafi/

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.09.2017, 09:03  | Z.H. | 752 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Ja emrat e Ambasadorëve të ri që do ta përfaqësojnë Maqedoninë ?!
Zaev merret vesh për Ambasadorin në Bruksel, BDI e pafuqishme në emërimin e Ambasadorëve shqiptar?!
« Zhurnal mëson » Kryetari i ri i Këshillit të Komunës së Gostivarit, sërish nga rradhët e BDI-së
« Koment » A po pamundësohet emërimi i Ministrit të Shëndetësisë, nga mos-prezenca e Selës në Maqedoni ?
A po pamundësohet emërimi i Ministrit të Shëndetësisë, nga mos-prezenca e Selës në Maqedoni ?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.