« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Fergie thotë se është duke kaluar për mrekulli pas ndarjes me Josh Duhamel
1242911076001_5271932091001_et-fergiekylie-010517.jpg

Fergie nuk është duke i dhënë ndarjes saj me bashkëshortin Josh Duhamel të ndikoj në zemrën e saj apo muzikën e re “Unë jam duke bërë mirë. Gjëra të reja  për momentin janë duke u linçuar – shumë gjëra”, tha ajo për E! News në Teatrot iPic në New York City. “Dhe është me të vërtetë mirë të lirosh energji pozitive, në botë me dashuri dhe për të mbajtur atë lëvizje”. Të ftuarit me fat, në evenimentin e së enjtes, panë premierën e albumit të saj të parë vizual, Double Dutchess: Seeing Double. Sipas këngëtares, frymëzimi pas projektit përfshinte “përvojat jetësore” dhe “eksplorimin e temave të ndryshme”.

 

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.09.2017, 09:09  | Z.H. | 1,057 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...
MË TË LEXUAR
Kryeparlamentari Xhaferi dhe zv.kryeministri Angjushev kryesojnë delegacioni në varrimin e mbretit rumun Mihai i Parë
Projekti ideor i Universitetit "Nënë Tereza" jo 1 milion euro, por 10 mijë euro (Dokument)
Qeveria, Ministria e Shëndetësisë në duart e LSDM-së
Djali më i madh i ish-kryeminsitrit turk është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij
Kryetarët e këshillave komunal kanë bllokuar rekonstruimin e Qeverisë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.