« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Football Leaks zbulon pagën marramendëse të Neymar
ney_1506234338-7829839.jpg

Neymar gjatë kësaj vere për shifrën rekord prej 222 milionë eurove u transferua nga Barcelona në PSG

 

Sulmuesi brazilian, Neymar jo vetëm është lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit, por ai është edhe lojtari më i paguar në botë.

 

Football Leaks ka zbuluar pagën marramendëse të Neymar, i cili në PSG për një sezon mund të përfitojë deri në 37 milionë euro, shkruan “Der Spiegel”.

 

Braziliani në muaj fiton nga 3 milionë euro, në ditë 100 mijë euro, ndërsa orën e ka rreth 4 mijë euro.

 

Dy lojtarët më të mirë në botë Cristiano Ronaldo dhe Leo Messi përfitojnë rreth 20 milionë euro në sezon, apo 17 më pak se sa braziliani. /Express/

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 24.09.2017, 09:36  | Z.H. | 447 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Kryeparlamentari Xhaferi dhe zv.kryeministri Angjushev kryesojnë delegacioni në varrimin e mbretit rumun Mihai i Parë
Projekti ideor i Universitetit "Nënë Tereza" jo 1 milion euro, por 10 mijë euro (Dokument)
Qeveria, Ministria e Shëndetësisë në duart e LSDM-së
Djali më i madh i ish-kryeminsitrit turk është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij
Kryetarët e këshillave komunal kanë bllokuar rekonstruimin e Qeverisë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.