Shilegov e Ganiu, targetojnë pikat se ku do të punohet së pari në Çair
« Zhurnal mëson » Në Strugë janë shitur letërnjoftime për votimet e 15 Tetorit, priten arrestime në Str..
Bexheti: Pa ASH-në, Qeveria Zaev nuk mund të jetë as reformatore e as evropiane
« Raporti i partive » Kush sa para harxhoi në pjesën e dytë të fushatës zgjedhore
Gjiganti i Premierligës ofron 175 milionë euro për Dybalan
dy_1506238188-1421705.jpg

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala është në formë të jashtëzakonshme në fillim të këtij sezoni

 

Paulo Dybala në gjashtë ndeshjet e para të Serie A ka shënuar 10 gola, duke qenë golashënuesi më i mirë në Evropë.

 

Këto paraqitje të mira të Dybalas nuk kanë shpëtuar pa u vërejtur edhe nga trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho.

 

Portugezi ka kërkuar nga drejtuesit e klubit që të tentojnë transferimin e tij në vitin 2018.

 

Për shërbimet e tij Unitedi është gati të paguajë 175 milionë euro, duke e bërë lojtarin e tretë më të shtrenjtë në histori të futbollit pas Neymar dhe Mbappe.

 

Përveç Unitedit, për Dybalan interesohen edhe dy gjigantët Real Madrid dhe Barcelona. /Express/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 24.09.2017, 09:40  | Z.H. | 1,042 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
PDSH-ja do të votojnë Arifin në Tetovë, kurse BDI-ja do ta mbështesë kandidatin e tyre në Studeniçan
« Koment » Nëse Sela ballafaqohet me BDI dhe LSDM në Strugë, a ka kuptim koalicioni qeveritar?!
« Analizë në "Inside" » Nuk është e sigurt që Ibrahimi mund t'i ketë votat e rrethit të parë
LSDM do ta mbështesë BDI-në në Strugë, Tetovë dhe Gostivar?
Aksident i rëndë në Maqedoni, trupi i viktimës ngel në veturë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.