« INSIDE » Shteti pa mekanizma për mbrojtje nga kriminaliteti në rrjetet sociale!?
« Analizë » Opozita e shqiptare "flet" vetëm me heshtje?!
Zaev: Nuk do ketë rekonstruim të qeverisë
Shkupi thyen rekordin për ndotjen e ajrit
Skuadrat me mbrojtjen më të mirë në Evropë
nintchdbpict000297179481.jpg

Dortmund ka bërë një start fantastik  në Bundesligë Borussia Dortmund ka befasuar të gjithë në fillim të këtij sezoni, pasi që jo vetëm se është lider i tabelës në Bundesligë, por klubi verdhezi ka edhe mbrojtjen më të mirë në kampionatet më të forta evropiane. Skuadra e drejtuar nga Peter Bosz ka realizuar 19 gola deri më tani dhe ka pësuar vetëm një. Përveç Dormtundit janë edhe disa skuadra të tjera që janë treguar shumë stabile në mbrojtje. Hannover që është kthyer këtë vit në Bundesligë, ka pësuar vetëm dy gola, sikurse Interi në Serie A dhe dy ekipet e Manchesterit, United e City që njëkohësisht edhe janë lidere të Premier Ligës pas gjashtë xhirove të para.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 25.09.2017, 15:49  | Z.H. | 303 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Kryeparlamentari Xhaferi dhe zv.kryeministri Angjushev kryesojnë delegacioni në varrimin e mbretit rumun Mihai i Parë
Projekti ideor i Universitetit "Nënë Tereza" jo 1 milion euro, por 10 mijë euro (Dokument)
Qeveria, Ministria e Shëndetësisë në duart e LSDM-së
Djali më i madh i ish-kryeminsitrit turk është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij
Kryetarët e këshillave komunal kanë bllokuar rekonstruimin e Qeverisë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.