Shilegov e Ganiu, targetojnë pikat se ku do të punohet së pari në Çair
« Zhurnal mëson » Në Strugë janë shitur letërnjoftime për votimet e 15 Tetorit, priten arrestime në Str..
Bexheti: Pa ASH-në, Qeveria Zaev nuk mund të jetë as reformatore e as evropiane
« Raporti i partive » Kush sa para harxhoi në pjesën e dytë të fushatës zgjedhore
Bardhi pëlqehet nga klubet e mëdha evropiane, Levante shpreson në rinovimin
839770272-e1506321472418-780x439.jpg

Enis Bardhi ka befasuar të gjithë me paraqitjet e tij në sezonin 2017/18 në La Liga.

 

22-vjeçari me tre golat nga gjuajta e lirë në pesë ndeshje në kampionatin spanjoll ka treguar se ka një të ardhme të madhe para.

 

Bardhi gjatë prezantimit te Levante

 

Nisur nga kjo shumë klubet evropiane kanë kthyer sytë nga numri 10 i Levantes.

 

Por, Levante shpreson që shqiptari të rinovojë edhe një herë kontratën, këtë herë për dy vite tjera.

 

Ylli i ri i Përfaqësues së Maqedonisë me këtë rast do të pajtohej të ishte pjesë e Les Granotes deri në vitin 2022.

 

Bardhi cilësohet si Juninho i ri në futbollin evropain

 

Bardhi u komentua edhe për polemikat që kishte me një nga bashkëlojtarët për të gjuajtur gjuajtjen e lirë ndaj Real Sociedadit.

Ditë më parë mesfushori kishte zbuluar se dëshironte të ishte pjesë e Kombëtares së Shqipërisë, por ai nuk kishte marrë asnjë përgjigjeje, duke u injoruar kështu totalisht.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 25.09.2017, 09:11  | Xh.I. | 1,377 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
PDSH-ja do të votojnë Arifin në Tetovë, kurse BDI-ja do ta mbështesë kandidatin e tyre në Studeniçan
« Koment » Nëse Sela ballafaqohet me BDI dhe LSDM në Strugë, a ka kuptim koalicioni qeveritar?!
« Analizë në "Inside" » Nuk është e sigurt që Ibrahimi mund t'i ketë votat e rrethit të parë
LSDM do ta mbështesë BDI-në në Strugë, Tetovë dhe Gostivar?
Aksident i rëndë në Maqedoni, trupi i viktimës ngel në veturë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.