Shilegov e Ganiu, targetojnë pikat se ku do të punohet së pari në Çair
« Zhurnal mëson » Në Strugë janë shitur letërnjoftime për votimet e 15 Tetorit, priten arrestime në Str..
Bexheti: Pa ASH-në, Qeveria Zaev nuk mund të jetë as reformatore e as evropiane
« Raporti i partive » Kush sa para harxhoi në pjesën e dytë të fushatës zgjedhore
Interi ka mbrojtjen më të mirë në kampionat
Miranda-Skrinar-780x439.jpg

Interi i është kthyer fitoreve në Serie A pas barazimit ndaj Bolognas.

 

Këtë herë duke fituar ndaj Genoas me rezultat 1-0 me golin e Danilo D’Ambrosios.

 

Ante Budimir (majtas) i Crotone në një duel me Milan Skriniar gjat
takimit në Stadio Comunale Ezio Scida. Foto: Getty

 

Dhe për këtë e përditshmja italiane ‘La Repubblica’ ka analizuar shkurt momentin që po kalon klubi zikaltër:

 

“Më në fund vjen fitorja e Interit. Spalletti tani fiton minimalisht. Një skuadër që nuk të argëton, por ka mbrojtjen më të mirë në kampionat me dy gola të pësuar”.

 

 

Gola janë pësuar në fitoren ndaj Romës në fitoren 1-3 dhe barazimin ndaj Bolognas.

 

Në qendër të mbrojtjes të pazëvendësueshëm janë Milan Skrinar dhe Joao Miranda.

Ndërsa anësor D’Ambrosio, Dalber me raste Yuto Nagatomo.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 25.09.2017, 09:09  | Xh.I. | 433 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
PDSH-ja do të votojnë Arifin në Tetovë, kurse BDI-ja do ta mbështesë kandidatin e tyre në Studeniçan
« Koment » Nëse Sela ballafaqohet me BDI dhe LSDM në Strugë, a ka kuptim koalicioni qeveritar?!
« Analizë në "Inside" » Nuk është e sigurt që Ibrahimi mund t'i ketë votat e rrethit të parë
LSDM do ta mbështesë BDI-në në Strugë, Tetovë dhe Gostivar?
Aksident i rëndë në Maqedoni, trupi i viktimës ngel në veturë (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.