Në klimën e akuzave të ndërsjella mes partive do të zhvillohet fushata e zgjedhjeve
Debati për ligjin e gjuhëve do të vazhdojë pas zgjedhjeve lokale
« Raste sociale » Situatë e rëndë në familjen tre anëtarëshe Kryeziu
Takim Kocias- Nimic në Nju Jork për çështjen e emrit të Maqedonisë
Aksident në autostradën Negotinë- Gjevgjeli, lëndohen dy persona
AKSIII_3.jpg

Shkup, 5 shtator- Një burrë dhe një grua kanë marrë lëndime të rënda trupore kur sot në mëngjes automjeti me të cilin po udhëtonin ka dalë nga autostrada Negotinë - Gjevgjeli.

Zëdhënësi i SPB Veles, Verolub Dodevski informoi se automjeti ishte me targa hungareze, ndërsa të lënduarit janë dërguar në Qendrën emergjente në Shkup.

Komunikacioni në autostradën Negotinë - Gjevgjeli sot në mëngjes nga ora 07:10 është në ndërprerje për automjetet transportuese, ndërsa për automjetet e udhëtarëve zhvillohet me ndërprerje.

Arsyeja për ndërprerjen, siç kumtoi Lidha Auto Moto e Maqedonisë, është aksidenti rrugor në hyrjen e tunelit.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 05.09.2017, 10:11  | L.E. | 1,259 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident i rëndë në Sllatinë, përfshihen shumë vetura
Vildane Zeneli provokon nga fitnesi, shfaqë gjoksin (Foto)
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
BDI në Shkup, BESA në Tetovë, ASH në Gostivar fillojnë fushatën për zgjedhjet lokale
Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.