Në klimën e akuzave të ndërsjella mes partive do të zhvillohet fushata e zgjedhjeve
Debati për ligjin e gjuhëve do të vazhdojë pas zgjedhjeve lokale
« Raste sociale » Situatë e rëndë në familjen tre anëtarëshe Kryeziu
Takim Kocias- Nimic në Nju Jork për çështjen e emrit të Maqedonisë
Kallëzim penal për tre shkupjanë të cilët kanë plaçkitur pompën e benzinës në autostradën Veles-Shkup
burgg_2.jpg

Shkup, 8 shtator- Kundër tre shkupjanëve është parashtruar padi penale për shkak të dyshimit bazë se kanë bërë vepër penale "plaçkitje".

Ata dyshohen se më 6 shtator e kanë plaçkitur pompën e benzinës në autostradën Veles-Shkup kur me kërcënim me armë kanë marrë rreth 30.000 denarë nga e punësuara.

Kallëzimi penal është parashtruar kundër A.A (24), L.J. (18) dhe D.D. (26). Që të tre ishin dakorduar të takohen në hapësirën e parkimit në rrugën "Mitropolit Teodosij Gologanov" që më pas të kryejnë plaçkitjen në pompën e benzinës. 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 08.09.2017, 14:46  | L.E. | 1,322 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Aksident i rëndë në Sllatinë, përfshihen shumë vetura
Vildane Zeneli provokon nga fitnesi, shfaqë gjoksin (Foto)
Igor Jug i kërcënohet ish kryeministrit Gruevski
BDI në Shkup, BESA në Tetovë, ASH në Gostivar fillojnë fushatën për zgjedhjet lokale
Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.