Butaris: Prefektura e Selanikut nuk zhvillon politikë të jashtme
« Analistët » Në emër të reformave dhe paqes, shtyhet ligji për përdorimin e gjuhëve
« Zekolli për Zhurnal » 22 Nëntori festë unifikuese për shqiptarët
Lika nderon doajenët e arsimit shqip
Arrestohen 11 shtetase të huaja në një objekt hotelierik në autostradën Tetovë - Gostivar
113073200.jpg

Shkup, 9 shtator - Në një aksion policor mëngjesin e sotëm në një objekt hotelierik në autostradën Tetovë - Gostivar janë arrestuar 11 shtetase të huaja të cilat janë zënë duke vallëzuar dhe zbavitur mysafirët e pranishëm në objekt.

 

Siç informon MPB-ja, aksioni është realizuar në orën 01:30 nga ana e nëpunësve policorë nga Qendra rajonale për punë kufitare Veri.

 

Objekti hotelierik, në të cilin janë kapur shtetaset e huaja, ka qenë në pronësi të dy personave me iniciale A.A. dhe A.A.

Policia po ndërmerr masa për ndriçim të plotë të rastit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 09.09.2017, 15:33  | T.E. | 10,504 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Rrihet deri në vdekje një person në Maqedoni pas një zënke për telefonin celular 
Numërohet një vendvotim në Prizren, ndryshon rezultati
Treni që udhëton vetëm për një vajzë, historia e saj prekëse
Sela ka biseduar me Zaevin, ministria e Shëndetësisë do të mbetet te Aleanca
« E fundit: » PSP zbulon 35 llogari bankare të Nikolla Gruevskit
 

 


Loading...
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.