Ekonomi

Paga bruto mujore në Maqedoni shënon rritje

21.09.2017 | 15:19 * A.SH * 572

Nga mesnata rriten çmimet e derivateve

18.09.2017 | 13:30 * L.E. * 3,844

Ekonomia e Maqedonisë shënon rënie

13.09.2017 | 18:34 * T.E. * 681

Në korrik janë lëshuar 205 leje për ndërtim

07.09.2017 | 13:59 * L.E. * 1,236

BP: Rënie brekord e investimeve të huaja

31.08.2017 | 15:51 * Xh.I. * 419

Paguhet kompensimi për papunësim për korrikun

30.08.2017 | 12:36 * L.E. * 1,132

Shënimi i Ditës së Minatorëve

28.08.2017 | 10:30 * L.E. * 459

Neto-paga mesatare në qershor 22.808 denarë

23.08.2017 | 13:42 * L.E. * 1,122


Faqe 1 / 16

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.