Lajme nga Kosova

Nderohet Enver Zymberi

26.07.2017 | 14:38 * Z.H. * 164

Selimi tallet me PAN-in

26.07.2017 | 14:35 * Z.H. * 165

Vajza Sulmon e Kanos Nënën me Thikë

26.07.2017 | 10:48 * Xh.I. * 181

Aderime në degën e PDK-së në Has

26.07.2017 | 09:35 * Z.H. * 215

Jep dorëheqje Rasim Selmanaj

25.07.2017 | 21:50 * T.E. * 612

Veseli dhe Haradinaj shkojnë te Pacolli

25.07.2017 | 21:42 * T.E. * 956

Ymeri: Thaçi nuk është mbret, por president

25.07.2017 | 14:20 * Xh.I. * 183

PAN i kemi votat edhe për Kryetar të Kuvendit!

25.07.2017 | 14:03 * Xh.I. * 693

Ja për sa vite iu zbrit dënimi Sylejman Selimit

25.07.2017 | 14:01 * Xh.I. * 1,885

Ahmeti: Xhamia në Prishtinë do të ndërtohet

25.07.2017 | 14:00 * Xh.I. * 385

Gjenden eshtra në Gjakovë

25.07.2017 | 11:35 * Z.H. * 405

Sulmohet polici në Pejë

25.07.2017 | 11:32 * Z.H. * 274

Thaçi përkujton Enver Zymberin

25.07.2017 | 11:31 * Z.H. * 215

Pendohet kosovari që shkoi në ISIS

25.07.2017 | 09:35 * Xh.I. * 948

Prishtina Diskuton për Xhaminë

25.07.2017 | 09:34 * Xh.I. * 380

Haziri: LDK-ja s’ka votë për PAN-in

25.07.2017 | 09:32 * Xh.I. * 317

Pas temperaturave të larta, shi në Prishtinë

25.07.2017 | 09:30 * Xh.I. * 398

“Jemi të vendosur, jo me PAN-in”

24.07.2017 | 16:37 * Z.H. * 585

Nesër mblidhet Kryesia e Kuvendit

24.07.2017 | 16:06 * Z.H. * 351


Faqe 1 / 61

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.