Kronika

Rrihet shoferi i autobusit të NQP Shkup

22.11.2017 | 14:05 * L.E. * 2,161

Gjendet një trup i pajetë në Gërçec

22.11.2017 | 13:54 * Z.H. * 6,071

Vidhet një furgon në një depo në Shkup

21.11.2017 | 15:09 * L.E. * 1,083

Maqedoni, tre persona të humbur për një javë 

21.11.2017 | 15:02 * L.E. * 3,527

Grabitje e armatosur në një bastore në Shkup

20.11.2017 | 13:39 * L.E. * 568

Plaçkitje në një bastore në Tetovë

19.11.2017 | 16:34 * T.E. * 1,023

Sulmohen disa minorenë në Shkup

19.11.2017 | 13:39 * T.E. * 1,103

Kapet njëri nga tre plaçkitësit e Halk Bankës

18.11.2017 | 15:28 * T.E. * 2,188

Sulmohet një mjeke në poliklinikën në Çair

17.11.2017 | 15:04 * L.E. * 2,532

Vetura përplas për vdekje një grua 

16.11.2017 | 14:02 * L.E. * 2,930

Gjendet i vdekur një person në Strugë

15.11.2017 | 13:40 * L.E. * 2,193

Kapet me drogë një djalë 23 vjeçar në Tetovë

14.11.2017 | 14:19 * L.E. * 1,566

Tentojnë të vrasin një bari në Gostivar

14.11.2017 | 13:57 * L.E. * 3,050

Sulmohet një djalë 19 vjeçar në Shkup

13.11.2017 | 14:18 * L.E. * 1,784

Detaje nga aksidenti ku humbi jetën 28 vjeçari

13.11.2017 | 12:26 * L.E. * 2,369


Faqe 1 / 24

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.