Kulturë

"Java e Debateve Feministe" vjen nga FEMaktiv

20.07.2017 | 16:25 * L.E. * 138

Vijnë edhe ty romane të “Harry Poter”

19.07.2017 | 11:32 * L.E. * 397

Filmi "Eho" sonte në PriFilmFest

18.07.2017 | 16:24 * L.E. * 236

Vdes aktori amerikan Martin Landau

17.07.2017 | 11:44 * L.E. * 366

Dibrani që u bë filozof i madh i Turqisë

15.07.2017 | 08:17 * L.E. * 1,006


Faqe 1 / 47

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.