Opinion

Mos qofsha në lëkurën e Kryeministrit!

21.11.2017 | 21:46 * B.M. * 523

Përgjegjësia për të mbrojtur

18.11.2017 | 14:27 * T.E. * 1,937

Përralla që zgjojnë nga gjumi

17.11.2017 | 22:01 * T.E. * 13,682

Gjermania e re e Angela Merkelit

16.11.2017 | 08:55 * B.M. * 684

Laramani në trashëgiminë e bashkëshortëve

16.11.2017 | 08:50 * B.M. * 558

Një “festë” e mallkuar moniste e tetovarëve

13.11.2017 | 09:35 * D.J. * 1,782

Dermakacioni dhe ligjet e Marfit

09.11.2017 | 10:02 * B.M. * 1,057

Kërkimi i Shpëtimit në Tokë të Huaj

08.11.2017 | 16:04 * Xh.I. * 1,347

Urimi dhe durimi

08.11.2017 | 13:17 * B.M. * 947

SHBA, BE, mos na lini vetëm!

07.11.2017 | 19:22 * B.M. * 575

Pse nuk duhet rrëzuar Edi Rama

07.11.2017 | 11:19 * Xh.I. * 746

Sa është Maqedonia afër konceptit qytetar?

02.11.2017 | 11:25 * Xh.I. * 2,737

Koha e vlerave të mirëfillta

01.11.2017 | 11:04 * Xh.I. * 1,486

9 mbrresa që na lanë këto zgjedhje

31.10.2017 | 23:45 * B.M. * 1,311

Serbia po përgatitet, po Kosova?

31.10.2017 | 19:21 * D.J. * 1,003

Reforma në Drejtësi në tre kohë

25.10.2017 | 23:55 * B.M. * 969

Politika jonë nën shijen e « tallavasë » !

25.10.2017 | 23:41 * B.M. * 2,146

DEBAT SHTERP PËR PRAGMATIZMIN DHE PARIMET!

25.10.2017 | 01:13 * B.M. * 1,919

PSE FEMRAT E GODASIN MORALISHT NJËRA-TJETRËN?

23.10.2017 | 13:17 * B.M. * 2,981

RIKTHIMI NË LOJË I PDSH-së

23.10.2017 | 13:15 * B.M. * 6,064

Kush po i sjell përgjimet?

23.10.2017 | 13:07 * B.M. * 1,217

FEMRAT NË POLITIKË

19.10.2017 | 09:20 * B.M. * 8,895

EUFORI “MELODRAMATIKE” DHE PRAGMATIZËM

18.10.2017 | 23:19 * B.M. * 1,160

Të paktën të mos e fyejmë Diasporën!

18.10.2017 | 10:14 * B.M. * 636

Rreth zgjedhjeve në Maqedoni

18.10.2017 | 09:49 * B.M. * 3,432

Drini i Zi dhe Ziadin Sela!

13.10.2017 | 11:30 * B.M. * 3,931

LIROJENI SADRI RAMABAJËN

12.10.2017 | 17:05 * B.M. * 12,118

Sikur UÇK-ja, t'i kishte 60 mij ushtarë

09.10.2017 | 19:59 * T.E. * 2,784

KOMUNAVE SHQIPTARE U KTHEHET SHPRESA!

09.10.2017 | 13:27 * B.M. * 10,539

Të shemben muret mentale

06.10.2017 | 08:47 * B.M. * 902

Me dije dhe guxim!

03.10.2017 | 14:39 * B.M. * 3,752

Homo politicus dhe homo religiosus

01.10.2017 | 13:14 * B.M. * 11,802


Faqe 1 / 8

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.