Lajme nga Maqedonia

Buxheti i shkurtuar për MTV

21.09.2017 | 11:15 * A.SH * 270

Arrestimin e Jug e konfirmojnë edhe nga MPB

21.09.2017 | 10:52 * Xh.I. * 1

Marsh paqësor për ajër të pastër në Shkup

21.09.2017 | 10:08 * Xh.I. * 231

Vazhdon debati kuvendor për ligjin e gjuhëve

21.09.2017 | 09:31 * Z.H. * 421

Nesër fillon vjeshta

21.09.2017 | 09:30 * Z.H. * 617

Ohri, qyteti në braktisje

20.09.2017 | 21:57 * T.E. * 1,763

Arifi përuron urën në f.Poroj

20.09.2017 | 15:27 * Xh.I. * 2,907


Faqe 1 / 263

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.