Showbiz

Loading...
Befason Arilena Ara, poston foto pas dushit (Foto)

21.09.2017 | 09:27 * L.E. * 1,063

Dy motrat Hadid “pushtojnë” Milanin (Foto)

21.09.2017 | 09:21 * L.E. * 603

Beatrix Ramosaj shfaqet pa sytjena (Foto)

21.09.2017 | 09:20 * L.E. * 1,122

Martohet aktorja e “Kara Sevda” (Foto)

21.09.2017 | 09:17 * L.E. * 1,112

Befason Xhensila, ja si duket pa grim (Foto)

21.09.2017 | 09:12 * L.E. * 1,114

Ja çka i bëri Tuna djalit të saj Tianit (Foto)

21.09.2017 | 09:11 * L.E. * 1,129

Adelina Tahiri duket thjeshtë dhe bukur (Foto)

21.09.2017 | 08:53 * L.E. * 687


Faqe 1 / 415

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.