Lajme nga Shqiperia

Kredia e butë, eliminohen 1200 familje

21.07.2017 | 09:47 * Z.H. * 298

Zgjidhet kryetarja e Komisionit të Vettingut

21.07.2017 | 09:42 * Z.H. * 193

Universitetet. Ja 450 programet e studimit

19.07.2017 | 09:37 * Xh.I. * 475

Hoyt Brian Yee: SHBA, pro qeverisjes mes PS-PD

19.07.2017 | 09:35 * Xh.I. * 543

Xhelal Mziu kallëzohet penalisht

18.07.2017 | 12:23 * Z.H. * 266

Selami: Basha mendon për karrigen, jo për PD

17.07.2017 | 15:12 * Z.H. * 316

Basha: Ne, e vetmja rrugë për shqiptarët

17.07.2017 | 15:11 * Z.H. * 256

Ministri i Jashtëm japonez, vizitë në Tiranë

17.07.2017 | 11:54 * Xh.I. * 707


Faqe 1 / 51

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.