Sport

Interi hasë në konkurrencë për Pastoren

22.11.2017 | 12:17 * Xh.I. * 151

Arsenal nis bisedimet me mesfushorin gjerman

22.11.2017 | 09:06 * Xh.I. * 277

Formacionet e mundshme: Juventus-Barcelona

22.11.2017 | 09:04 * Xh.I. * 251

Zyrtare: Skuadra italiane e shkarkon trajnerin

21.11.2017 | 15:49 * Xh.I. * 773

Milan mund të përjashtohet nga garat europiane

21.11.2017 | 12:16 * Xh.I. * 590

Formacionet e mundshme: Apoel – Real Madrid

21.11.2017 | 09:00 * Xh.I. * 346

Wenger: City është nga një tjetër planet

20.11.2017 | 16:00 * Xh.I. * 558

Lichsteiner largohet në janar nga Juventusi

20.11.2017 | 14:49 * Xh.I. * 617

Zyrtare: Jep dorëheqje Tavecchio

20.11.2017 | 14:48 * Xh.I. * 484

Një lajm shumë i mirë për Ballistin

20.11.2017 | 14:47 * Xh.I. * 1,850

Zyrtare: Buffon e konfirmon pensionimin

20.11.2017 | 14:46 * Xh.I. * 485


Faqe 1 / 199

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.