Teknologji

Lansohet Xiaomi Mi 5X (Foto)

26.07.2017 | 15:48 * L.E. * 103

Gjigandi Japonez SoftBank me sytë drejt Uber

26.07.2017 | 10:22 * L.E. * 256

HTC lançoi një model 128GB të flagshipit U11

26.07.2017 | 10:22 * L.E. * 260

Adobe “dorëzon” Flash në 2020-ën

26.07.2017 | 10:20 * L.E. * 208

Note 8 më 23 gusht

25.07.2017 | 16:21 * L.E. * 299

Microsofti sinjalizon fundin e Paintit

25.07.2017 | 10:06 * L.E. * 304

Android O përditësohet në fund të gushtit

24.07.2017 | 16:14 * L.E. * 197

HP sjell laptopin e ri me grafikë të fuqishme

24.07.2017 | 10:20 * L.E. * 229


Faqe 1 / 55

..
MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.