Agjencia Zhurnal.mk
Bota

​47 të vdekur dhe 2.323 raste të reja në Kroaci

Zhurnal Ads

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar edhe për 2.323 raste të reja të infeksionit me koronavirus në Kroaci në 24 orët e fundit dhe 47 njerëz kanë vdekur.

Gjithsej 2.093 njerëz janë në spitale dhe 244 në aparate për frymëmarrje. 8.944 njerëz u testuan, raportojnë mediat kroate.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Njihuni me Malin e akullt që nuk është shkelur kurrë nga këmba e njeriut

T E

Kina dhe BE-ja shpallën përfundimin e bisedimeve mbi marrëveshjen e investimeve

Z H

Shefi i OBSH-së: Ne po, por virusi nuk është lodhur nga ne

S.B.

Meksikë, përmbytjet dëmtojnë 20 mijë shtëpi

T E

Nga sot, Gjermania dhe vende të tjera të Evropës futen në izolim

H S

“Gjithçka po tundej”/ Tërmet në Itali, qytetarët dalin në rrugë e sheshe

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...