Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

​Albin Kurti infektohet me COVID-19

Zhurnal Ads

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është infektuar me COVID-19.

Kurti ka treguar se shkak i simptomave të shfaqura është testuar e për çka ka rezultuar pozitiv.

“Të nderuar anëtarë të Lëvizjes e qytetarë të Republikës. Parmbrëmë kisha disa simptoma: kokëdhembje të lehtë, pak koll dhe dhembje e skuqje të syve. Dje jam testuar për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Në dy javët në vijim do të qëndroj në vetizolim”, ka shkruar Kurti.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kosovë, 17 të vdekur e 557 të infektuar

T E

Hoti: LDK-ja është favorite për të fituar zgjedhjet

S.B.

Lirohen nga aktakuza 12 akuzuarit për rastin “Veteranët”

S.B.

Ismaili për vendimin që trafiku urban të jetë falas: Po jetësohet një ide e mirë

S.B.

Gjenden pa shenja jete dy persona në Prishtinë dhe një në Komoran

S.B.

Takohen drejtorët e doganave të Kosovës e të Shqipërisë, në fokus bashkëpunimi

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...