​Bllokohen mbi 12 mijë euro në Kapshticë

Policia Kufitare e Shqipërisë ka bllokuar në Kapshticë një shumë prej mbi 12 mijë euro të një shtetasi grek.

 

Paratë e pa deklaruara para autoriteteve doganore ishin fshehur në një çantë dore në një furgon.

Gjatë kontrollit të ushtruar, 52-vjeçarit grek me banim në Gjermani iu gjetën në çantën e dorës dhe poshtë ulëses së pasagjerit 12.445 euro.

Ndaj tij ka nisur hetim për mos deklarim të parave si dhe për pastrim parash.

Related posts

Një i vdekur, disa të lënduar në dy aksidente të veçanta trafiku në Kumanovë

Z H

Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

D V

Dy të rinj plagosen me armë zjarri në Tiranë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com