Agjencia Zhurnal.mk

​Fillon protesta e opozitës në Shqipëri, Basha në protestë me vajzat e tij

Ka filluar protesta e opozitës në Tiranë, me kërkesë për largimin e kryeministrit Edi Rama.

Në sheshin para kryeministrisë është vendosur një shtatore prej druri, ku Rama duket si Enver Hoxha. Ajo do të rrëzohet në mënyrë simbolike gjate protestës.

Protestës ia janë bashkuar liderët e opozitës, ai i PD-së, Lulzim Basha, i cili është i shoqëruar nga gruaja e tij dhe vajzat e mitura.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...