Agjencia Zhurnal.mk

​Mbyllen katër vendkalime kufitare Slloveni-Austri

Katër kalime të reja kufitare midis Sllovenisë dhe Austrisë do të mbyllen nesër, pasi u vendosën kufizime shtesë nga autoritetet austriake për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, njoftoi sot Ministria e Jashtme e Sllovenisë. Vetëm nëntë vendkalimet kufitare midis dy vendeve do të mbeten të hapura, raporton agjencia sllovene e lajmeve STA.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!