Shqipëri

​Mbytet një pushues nga Kosova në plazhin e Velipojës

Zhurnal Ads

Një pushues nga Kosova, ende i paidentifikuar ka humbur jetën sot në plazhin e Velipojës.

Mësohet se 75-vjeçari ka shfaqur probleme shëndetësore teksa ishte në ujë dhe ndonëse u nxor i gjallë në breg, ai ndërroi jetë pa mundur të marrë ndihmën mjekësore.

Trupi i pajetë do të dërgohet në morgun e spitalit rajonal të Shkodrës.

Postime të ngjashme

Shqipëria me pagat më të ulëta në Europë për stafet mjekësore

admin

Romina Kuko në krye të Këshillit Bashkiak: Bashkë do vazhdojmë punët e mira të Tiranës sonë

S.B.

Përcaktohet ora dhe vendi, ja ku do të mbahet takimi i dy qeverive Shqipëri-Kosovë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...