Kuriozitete

​Nxjerrin gjarprin 122 centimetra nga fyti i ruses

Zhurnal Ads

Një video shqetësuese dhe rrëqethëse ka qarkulluar në mediat sociale gjatë ditëve të fundit.

Videoja pretendohet se është bërë në Rusi dhe tregon një skenë ku personeli mjekësor nxjerr një gjarpër 122 centimetra nga goja e pacientes, e cila është në gjumë.

Sipas mediave lokale, zvarraniku pretendohet se i është futur brenda ndërsa ajo ishte duke fjetur në oborrin e shtëpisë në Levashi, fshati ku jeton.

Gruaja papritmas u sëmur dhe u dërgua me urgjencë në spital. Pacientja nuk është identifikuar dhe as nuk është njoftuar se për çfarë lloji të gjarprit bëhet fjalë.

Gjithashtu, origjinaliteti i video-regjistrimit nuk mund të përcaktohet. Disa pretendojnë se është një montazh dhe disa komentojnë se është një fetish i çuditshëm seksual. /kp/

https://youtu.be/d7Cahn0umvQ

Postime të ngjashme

Marihuana bie nga qielli në Tel Aviv, njerëzit vraponin për të marrë “pjesën e tyre”

admin

Menduan se bëhet fjalë për fluturake të UFO-s, qytetarët e New Yorkut dhe New Jersey e filmuan në qiell – kompania e gomave zbulon të vërtetën

admin

Krani gjigant filloi të sillej, copëzat e materialit ndërtimor binin në rrugë – panik në Manhattan

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...