Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

​Prezantohet si polic, arrestohet prishtinasi

Një person në rrugën “Ibrahim Oruqi” në Prishtinë është prezantuar si zyrtar policor. Për çka gjatë së mërkurës është arrestuar nga policia.

Policia njofton se i njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Rr. “Ibrahim Oruqi”, Prishtinë 11.11.2020-03:10. Është arrestuar i dyshuari m/k, pasi që i njëjti derisa është ndaluar nga policia për legjitimim është prezantuar si zyrtar policor. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë. 

Postime të ngjashme

Kosova regjistron mbi 12 mijë raste me Kovid-19

N E

Arben Vita demanton lajmin për anulimin e vaksinave Pfizer

N E

VAKAT kërkon që Kosova ta njohë gjenocidin e Srebrenicës

N E

Mediat greke i bëjnë jehonë dokumentit për bashkimin e Kosovës me Shqipërinë

N E

Arben Vita thërret konferencë “urgjente”

N E

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...