Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

​Zemaj sot raporton për menaxhimin me pandeminë COVID-19

Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale do të mblidhet sot.

Para anëtarëve të këtij komisionit do të raportojë ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj.

Zemaj do të raportojë para deputetëve të këtij komisioni rreth menaxhimit të situatës me pandeminë COVID-19.

Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale do të mblidhet në ora 13:00.

Postime të ngjashme

Ish-deputeti i LDK-së: Në udhëheqësinë e partisë, duhet të thyhet monopoli

T E

Fatmir Sejdiu për Isa Mustafën: Thoshte se fitoj me duar në xhepa

T E

U shënua 24-vjetori i rënies së heroit Besnik Restelica

T E

Haki Abazi mbetet jashtë Kuvendit

T E

Reagon Hoti pas aksionit të policisë: Fajtorët duhet të marrin dënimin maksimal

S.B.

Tre të vdekur dhe 461 raste pozitive me coronavirus për 24 orë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...