Agjencia Zhurnal.mk

10 fotot superseksi te Tika Camaj

Modelja Tika Camaj ka realizuar disa foto të reja kohëve të fundit

Ajo për momentin është e zënë me disa fotosesione të reja që është duke i realizuar në brigjet e Amerikës së mesme.

E modelja dhe bukuroshja shqiptare nga Mali i Zi ka treguar se ky vit do të jetë një vit plot risi nga ana e saj.

Në fotot e saj të fundit, Tika ka treguar pos aseteve të saj kryesore si gjoksin, edhe të pasmet e saj seksi.

Për më shumë, foto flasin vetë. /GazetaExpress/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...