Agjencia Zhurnal.mk

10 minuta për të hyrë dhe 3 orë për të dalë pritjet në Merdarë

Deri në 3 orë janë pritjet në pikëkalimin kufitar të Merdares që ndan Kosovën dhe Serbinë.

180 minuta duhet të presin qytetarët për ta lëshuar Kosovën, sipas të dhënave të Qendrës Kombëtare për Menaxhim Kufitar, transmeton Klan Kosova.

Ndërkaq për të gjithë ata që mësyjnë Kosovën në këtë pikë kufitare pritjet janë vetëm 5 deri në 10 minuta.

Kufiri #Merdare: pritja është 3 orë për të dalur nga #Kosova. #RrugëTëMbarë https://t.co/FBVsAreKsy

Posted by Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar on Monday, January 6, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...