Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

10 viktima në 24 orët e fundit, mes tyre edhe mjeku 72-vjeçar

Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e 24 orëve të fundit lidhur me pandeminë Covid-19 në vendin tonë.

Sipas asaj që raportohet, në 24 orët e fundit janë regjistruar 499 raste të reja, ndërsa 10 pacientë kanë humbur jetën. Mes viktimave është edhe mjeku 72-vjeçar Sali Baco.

Në total janë kryer 2156 testime, ndërsa 384 pacientë e kanë fituar betejën me virusin.

Postime të ngjashme

Ori Nebiaj kandidate për deputete në listat e PD

T E

Berisha: Nga listat e PD-së pres fitoren e thellë të zgjedhjeve

T E

U largua nga PS, e fundit në listën e LSI ish-drejtoresha e tatimeve

T E

Jep dorëheqjen nënkryetari i bashkisë së Durrësit, Florian Tahiri/ Kandidat i PDIU-së më 25 prill

S.B.

8 Marsi, Veliaj: Gratë mbështesin punët e mira; Ne kandidojmë Luljetën dhe Najadën, ata Saliun dhe Flamur Nokën

S.B.

Meta ktheu kontratën për koncesionin e Rinasit/ Kuvendi ja rrëzon me 84 vota

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...