Agjencia Zhurnal.mk

10-vjeçari lëndohet rrëndë pasi u përplas nga vetura në Prilep

Dje në Prilep, 52 vjeçari ka goditur biçikletën, që e drejtonte 10 vjeçari. Çiklisti më lëndime të rrënda trupore është dërguar në Spitalin e qytetit në Prilep. Siç informojnë nga MPB:

“Në datën 07.07.22020 në orën 18.06 në SPB Manastir është denoncuar se në udhëkryqin nga rr. “Dimo Narednikot” dhe rr. “Sotka Xhigixhik” në Prilep, automjeti i udhëtimit “Mazda”, me targa të Prilepit, i drejtuar nga N.G.(52) nga Prilepi, ka goditur biçikletën e drejtuar nga 10 vjeçari. Në fatkeqësi lëndime të rrënda trupore ka marrë 10 vjeçari, të cilat u konstatuan në Sptialin e qytetit të Prilepit, ku dhe ishte dërguar për t’ia dhënë ndihmën mjekësore. Hetim ka kryer ekipi i SP-Prilep”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!