Agjencia Zhurnal.mk

10 vjet pas vdekjes, Kosova bëri pak për Bekim Fehmiun

Sot mbushen dhjetë vjet nga vdekja e një prej aktorëve më të mëdhenj shqiptarë me famë botërore, Bekim Fehmiu.

E gjurmët e tij në kinematografinë e huaj dhe atë shqiptare nuk janë aspak të vogla.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!