Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

1039 raste të reja me Covid dhe 15 viktima

Zhurnal Ads

Shkup, 24 nentor – Në 24 orët e fundit janë kryer 3 143 teste të dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1 039 kanë rezultaur pozitivë, ose 33 per qind e tyre.

Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 15 pacientë, ndersa janë shëruar 998 persona.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dimitrov dhe Osmani në Berlin do të takohen me Zaharievën, me ftesë të Maas dhe Roth

T E

Arsovski akuzon komunën e Shtipit se ka ndarë tender për një familjar të Boçvarskit

T E

Kasami: Së shpejti përkatësia etnike në letërnjoftime

R ZH

Antikorrupsion Biljana Ivanovska: Funksionarë të caktuar pronën e tyre nuk e regjistrojnë në emrin e tyre, duhet ndryshuar ligji

R ZH

Mariçiq – Varheji: Qeveria të vazhdojë me reformat në gjyqësor

T E

Së shpejti ngriten aktakuzat për lëndët ‘Banka Postare, Lideri dhe Tarifa 2’

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...