Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

1093 raste të reja dhe 28 të vdekur

Zhurnal Ads

Shkup, 27 nëntor – Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 3 084 teste për CoViD-19 dhe prej tyre 1 093 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus, ose 35 për qind e testeve të kryera.

Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 28 pacientë, ndërsa janë shëruar 819 persona.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Sa ndjehen bullgarë maqedonasit që u pajisën me pasaportë bullgare?

E.E.

Osmani dhe Dimitrov të bindur se Bullgaria nuk do të pengojë anëtarësimin e Maqedonisë në BE

Z H

Një pjesë e kompensimeve të cilat i kanë marrë PSP-ja nuk janë në pajtim me rregullativën ligjore

E.E.

Ambasadorja Bërnz uron shqiptarët për Ditën e Alfabetit

T E

243 raste të reja, 4 të vdekur dhe 100 të shëruar, ja bilanci i fundit me Covid 19

T E

Moti sot

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...