Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

1100 raste të reja, 33 të vdekur dhe 585 të shëruar

Zhurnal Ads

Shkup, 4 dhjetor – Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2824 testime të realizuara, 1100 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

Shkup-439, Kumanovë-56, Dibër-5, Shtip-42, Prilep-52, Tetovë-58, Strugë-29, Veles-27, Manastir-73, Ohër-32, Kavadarc-51, Gostivar-68, Gjevgjeli- 5, Strumicë-33, Kriva Pallankë-15, Radovish-5, Krushevë-2, Koçan-23, Probishtip-3, Demir Hisar-3, Makedonski Brod-4, Pehçevë-1, Berovë-1, Vallandovë-1, Vinic -2, Delçevë-3, Kratovë-2, Sveti Nikollë-17, Kërçovë-16, Resnjë-10 dhe Negotinë-22.

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 585 pacientë të shëruar, ndërkaq 30 pacientë kanë humbur betejën me virusin korona.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Publikohen çmimet e reja të derivateve të naftës

E.E.

Mariçiq paralajmëroi ndryshime në kodin zgjedhorë dhe lista të hapura

E.E.

Qeveria nuk arriti marrëveshje me bankat për ndihmën prej 6 mijë denarë

T E

Ministri Hoxha: Shteti do të jap nga 10 mijë euro për ata që do të fillojnë një biznes agrar

admin

Ç’do të thotë gjendja e krizës

T E

Dislokimi i bastoreve, LSDM-VMRO-DPMNE heshtin se a do të votojnë Ligjin!?

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...