Maqedoni

1182 raste të reja, 707 të shëruar dhe 25 të vdekur, bilanci me Covid 19

Zhurnal Ads

Shkup, 21 nentor – Ministria e Shëndetësisë informon se janë kryer 3109 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 1182 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni.

Gjithashtu Instituti i Shëndetit Publik regjistron 707  pacientë të rikuperuar dhe 25 viktima nga virusi korona.

Во последните 24 часа се направени 3109 тестирања, а регистрирани се 1182 нови случаи на ковид-19 во:-Скопје…

Posted by Венко Филипче on Saturday, November 21, 2020

Postime të ngjashme

Shilegov: Ka vullnet politik për të vazhduar procesi i decentralizimit

XH,I

Dy të lënduar në aksidentin e rëndë para Parlamentit

T E

Kursimtarët e dëmtuar nga Banka Eurostandard kërkojnë ligj për dëmshpërblimin e tyre

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...