Maqedoni

1192 raste të reja me koronavirus dhe 22 të vdekur

Zhurnal Ads

Shkup, 4 nentor – Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 3211 testime, ndërsa janë regjistruar numër rekord prej 1192 rasteve të reja me koronavirus.

Në 24 orët e fundit sipas Institutit për Shëndet Publik 359 persona janë shëruar ndërsa 22 pacientë kanë humbur jetën.

Postime të ngjashme

Bashkëpunimi në Mbrojtje midis Maqedonisë e Veriut dhe Sllovenisë po merr intensitet të ri si aleatë të NATO-s

XH,I

Qeveria nuk di nëse dikush prej kontakteve të Spasovskit është në izolim

admin

Zaharieva: Identiteti dhe gjuha maqedonase kanë prejardhje bullgare

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...